O firmie

Kim jesteśmy?

ALEXIA jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem rodzinnym.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie opakowań transportowych i magazynowych pozwala nam docierać do odbiorców hurtowych, jak i detalicznych na rynku krajowym i zagranicznym. Dzięki dostosowywaniu się do potrzeb klientów, konsekwentne utrzymywanie wysokiej jakości usług, dużych stanów magazynowych oraz elastyczność dostaw sprawia, że stale powiększa się grono naszych zadowolonych partnerów handlowych.

Własna flota<br/>transportowa
Własna flota
transportowa
Konkurencyjne<br/>ceny
Konkurencyjne
ceny
Własna powierzchnia magazynowa
Własna powierzchnia magazynowa

Nasze produkty znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w branży motoryzacyjnej, logistycznej, budowlanej, odlewniczej, meblowej i innych.

W ofercie posiadamy nowe i używane pojemniki metalowe i plastikowe. Wykonujemy również opakowania metalowe według indywidualnych specyfikacji zamawiającego. Oferowane przez nas usługi naprawy i modernizacji opakowań uszkodzonych w wyniku eksploatacji pozwalają na ponowne ich wykorzystanie w procesach logistyczno-produkcyjnych.

W trosce o środowisko i zasoby naturalne zachęcamy do wtórnego wykorzystywania opakowań użytkowych.

Stawiając na zrównoważony rozwój naszego przedsiębiorstwa nieustannie unowocześniamy procesy produkcyjne, wykorzystując zrobotyzowane systemy technologiczne. Surowce poprodukcyjne poddajemy recyklingowi w certyfikowanych zakładach przetwórczych bądź wykorzystujemy je ponownie, ograniczając w ten sposób nagromadzenie zbędnych odpadów.

Nieocenioną wartością jest dla nas współpraca oparta na obustronnym poszanowaniu i pielęgnowaniu relacji biznesowych. Niezależnie, czy jesteś naszym nowym odbiorcą, czy stałym klientem, detalicznym, bądź hurtowym, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i dbałością wobec wyznaczonego celu.

 

W najbliższych planach mamy wdrożenie systemu produkcji energii elektrycznej za pomocą paneli fotowoltaicznych, a także systemu gromadzenia wód opadowych na terenie naszego zakładu produkcyjnego.

Zadowolenie klienta
Zadowolenie klienta

Staramy się, aby wasze procesy logistyczne i produkcyjne przebiegały sprawnie i szybko.

Szybkie terminy realizacji i&nbsp;dostaw
Szybkie terminy realizacji i dostaw

Niezależnie od wielkości zamówienia dzięki centralnemu położeniu i utrzymywaniu stale wysokich stanów magazynowych.

Zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój

Aby zaoszczędzić surowce oferujemy naprawę, wynajem i modernizację opakowań.